Wiertło BOSCH 10.0x300x 365mm SDS-Plus-7

NW1 10*300 PLUS-7

Nowy produkt

Wiertło SDS plus-7 marki BOSCH przeznaczone jest do wiercenia z udarem w betonie, betonie zbrojonym, cegle, murze. Wiertło wyposażone jest w system montażu SDS-Plus.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


59,00 zł brutto

59,00 zł za szt.

Dodaj do listy życzeń

Opis

Średnica wiertła 10 mm
Długość robocza 300 mm
Długość całkowita 365 mm
Średnica chwytu 10 mm / SDS-Plus

Więcej informacji

Wiertło SDS plus-7 marki BOSCH przeznaczone jest do wiercenia z udarem w betonie, betonie zbrojonym, cegle, murze. Wiertło wyposażone jest w system montażu SDS-Plus. System ten stworzony przez firmę BOSCH w 1975 roku jest przemysłowym standardem precyzji i niezawodności wiercenia. Gwarantuje lepsze przenoszenie mocy i w przeciwieństwie do innych systemów dostępnych na rynku i umożliwia szybką wymianę wiertła jednym ruchem dłoni. Wiertło plus-7 można stosować ze wszystkimi młotami udarowo-obrotowymi z uchwytem SDS-Plus dostępnymi na rynku.

Najbardziej charakterystyczną cechą tego wiertła jest jego konstrukcja. Wyposażone jest w spirale typ 2+2-zwojną. Spirala ta zoptymalizowana jest pod kątem drgań. Gwarantuje najlepsze przenoszenie mocy młota na głowicę wiertła. Nachylenie spirali gwarantuje stabilność oraz szybkie odprowadzanie większych wiórów metalowych podczas wiercenia elementów zbrojeniowych.

Wiertło wyposażone jest w 5-ostrzową głowicą wykonaną w całości z węglików spiekanych w technologii łączenia dyfuzyjnego. Technologia łączenia dyfuzyjnego to połączenie molekularne pomiędzy głowicą a spiralą wiertła. Technologia ta oferuje wyjątkowo mocne połączenie, które jest w stanie sprostać znacznym obciążeniom podczas wiercenia. Ponadto formowane ostrza gwarantują najwyższą siłę kruszenia materiału, wyjątkowo długą żywotność i najniższy stopień zużycia. Bez blokowania wiertła w betonie zbrojonym.
Ostrza wiertła wykonane są z trwałych węglików spiekanych o najdrobniejszych ziarnach z dużą zawartością węglika wolframu. Gwarantuje to dłuższą żywotność i odporność węglików spiekanych na zużycie - czas życia wiertła wydłużony 3-krotnie w porównaniu do wierteł gorszej jakości.

Wiertło ma aktywny wierzchołek centrujący "activeteq", którego specjalne krawędzie tnące i kąty cięcia kruszą beton, zmieniając go w najdrobniejszy pył. Ponadto centrowanie wiertła zapobiegające ześlizgiwaniu się wiertła w bok i umożliwia wykonanie idealnie okrągłych otworów przy niskim poziomie drgań. Dodatkowo wiertło posiada wskaźnik zużycia, który wskazuje, że średnica otworu nadal mieści się w podanym zakresie tolerancji umożliwiającym prawidłowy montaż kołka. Tylko wysokiej jakości wiertła posiadają wskaźnik zużycia, który obniża koszt wykonania otworu.

Wiertło Bosch z serii SDS-Plus-7 nosi znak kontrolny Prüfgemeinschaft Mauerbohrer e.V. (PGM). Znak PGM gwarantuje: dotrzymanie wąskich zakresów tolerancji, wymiarowość otworów i stabilność zamocowania kołków.

Wiertło SDS-plus-7 jest szczególnie polecane przy pracach budowlanych, remontowych, montażowych i aranżacyjnych.


Zakres dostawy

  • Wiertło SDS-PLUS-7 10.0/300/365 BOSCH

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Wiertło BOSCH 10.0x300x 365mm SDS-Plus-7

Wiertło BOSCH 10.0x300x 365mm SDS-Plus-7

Wiertło SDS plus-7 marki BOSCH przeznaczone jest do wiercenia z udarem w betonie, betonie zbrojonym, cegle, murze. Wiertło wyposażone jest w system montażu SDS-Plus.

Produkty powiązane