Wiertło BOSCH 30.0x400x 450mm SDS-Plus-7

NW1 30*400 PLUS-7

Nowy produkt

Wiertło SDS plus-7 marki BOSCH przeznaczone jest do wiercenia z udarem w betonie, betonie zbrojonym, cegle, murze. Wiertło wyposażone jest w system montażu SDS-Plus.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 27 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 27 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,70 zł.


279,00 zł brutto

279,00 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Opis

Średnica wiertła 30 mm
Długość robocza 400 mm
Długość całkowita 450 mm
Średnica chwytu 10 mm / SDS-Plus

Więcej informacji

Wiertło SDS plus-7 marki BOSCH przeznaczone jest do wiercenia z udarem w betonie, betonie zbrojonym, cegle, murze. Wiertło wyposażone jest w system montażu SDS-Plus. System ten stworzony przez firmę BOSCH w 1975 roku jest przemysłowym standardem precyzji i niezawodności wiercenia. Gwarantuje lepsze przenoszenie mocy i w przeciwieństwie do innych systemów dostępnych na rynku i umożliwia szybką wymianę wiertła jednym ruchem dłoni. Wiertło plus-7 można stosować ze wszystkimi młotami udarowo-obrotowymi z uchwytem SDS-Plus dostępnymi na rynku.

Najbardziej charakterystyczną cechą tego wiertła jest jego konstrukcja. Wyposażone jest w spirale typ 2+2-zwojną. Spirala ta zoptymalizowana jest pod kątem drgań. Gwarantuje najlepsze przenoszenie mocy młota na głowicę wiertła. Nachylenie spirali gwarantuje stabilność oraz szybkie odprowadzanie większych wiórów metalowych podczas wiercenia elementów zbrojeniowych.

Wiertło wyposażone jest w 5-ostrzową głowicą wykonaną w całości z węglików spiekanych w technologii łączenia dyfuzyjnego. Technologia łączenia dyfuzyjnego to połączenie molekularne pomiędzy głowicą a spiralą wiertła. Technologia ta oferuje wyjątkowo mocne połączenie, które jest w stanie sprostać znacznym obciążeniom podczas wiercenia. Ponadto formowane ostrza gwarantują najwyższą siłę kruszenia materiału, wyjątkowo długą żywotność i najniższy stopień zużycia. Bez blokowania wiertła w betonie zbrojonym.
Ostrza wiertła wykonane są z trwałych węglików spiekanych o najdrobniejszych ziarnach z dużą zawartością węglika wolframu. Gwarantuje to dłuższą żywotność i odporność węglików spiekanych na zużycie - czas życia wiertła wydłużony 3-krotnie w porównaniu do wierteł gorszej jakości.

Wiertło ma aktywny wierzchołek centrujący "activeteq", którego specjalne krawędzie tnące i kąty cięcia kruszą beton, zmieniając go w najdrobniejszy pył. Ponadto centrowanie wiertła zapobiegające ześlizgiwaniu się wiertła w bok i umożliwia wykonanie idealnie okrągłych otworów przy niskim poziomie drgań. Dodatkowo wiertło posiada wskaźnik zużycia, który wskazuje, że średnica otworu nadal mieści się w podanym zakresie tolerancji umożliwiającym prawidłowy montaż kołka. Tylko wysokiej jakości wiertła posiadają wskaźnik zużycia, który obniża koszt wykonania otworu.

Wiertło Bosch z serii SDS-Plus-7 nosi znak kontrolny Prüfgemeinschaft Mauerbohrer e.V. (PGM). Znak PGM gwarantuje: dotrzymanie wąskich zakresów tolerancji, wymiarowość otworów i stabilność zamocowania kołków.

Wiertło SDS-plus-7 jest szczególnie polecane przy pracach budowlanych, remontowych, montażowych i aranżacyjnych.


Zakres dostawy

  • Wiertło SDS-PLUS-7 30.0/400/450 BOSCH

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Wiertło BOSCH 30.0x400x 450mm SDS-Plus-7

Wiertło BOSCH 30.0x400x 450mm SDS-Plus-7

Wiertło SDS plus-7 marki BOSCH przeznaczone jest do wiercenia z udarem w betonie, betonie zbrojonym, cegle, murze. Wiertło wyposażone jest w system montażu SDS-Plus.

Produkty powiązane