Wkrętarka-wiertarka HITACHI DS18 DBEL 50Nm 5Ah HIT

Q62 DS18DBEL WP A1 H

Nowy produkt

HITACHI DS18DBEL to wysokiej jakości 2-biegowa wiertarko-wkrętarka do wiercenia w drewnie, metalu, aluminium oraz wkręcania i wykręcania śrub i wkrętów. 

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 89 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 89 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 8,90 zł.


890,00 zł brutto

890,00 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Opis

Napięcie akumulatora 18 V
Pojemność akumulatora 5,0 Ah
Typ akumulatora Li-Ion
Maks. moment obrotowy (wkręcanie twarde) 50 Nm
Prędkość obrotowa bez obciążenia (1. / 2. bieg) 0 ? 400 / 1.500 min-1
Zakres mocowania uchwytu wiertarskiego min./maks. 1,5 / 13 mm
Gwint wrzeciona 1/2"
Liczba zakresów momentu obrotowego 22+1
Bieg w prawo/lewo Tak
Przełączanie biegów Tak
Maks. średnica wiercenia w drewnie 38 mm
Maks. średnica wiercenia w stali 13 mm
Maks. średnica śrub 6 mm
Ciężar 1,9 kg

Więcej informacji

HITACHI DS18DBEL to wysokiej jakości 2-biegowa wiertarko-wkrętarka do wiercenia w drewnie, metalu, aluminium oraz wkręcania i wykręcania śrub i wkrętów. Zastosowano w tym urządzeniu trwałą aluminiową obudowę i uchwyt szybkozaciskowy 13mm. Urządzenie posiada elektroniczny system MPC, którego rolą jest zabezpieczenie baterii przed wpływem trzech najczęściej spotykanych w warunkach roboczych zagrożeń: nadmiernego rozładowania, przeładowania i przeciążenia. Wkrętarka posiada przełącznik obrotów w lewo/prawo.

HITACHI DS18DBEL posiada silnik bezszczotkowy dzięki, któremu żywotność zwiększono o 100% w porównaniu z urządzeniami z tradycyjnym silnikiem. Brak szczotek w konstrukcji silnika sprawia, że wkrętarka cechuje większa trwałością i niezawodnością. Wysoka sprawność powoduje mniejsze straty ciepła, dzięki czemu nie nagrzewa się tak, jak ma to miejsce w przypadku silników szczotkowych. Silniki bezszczotkowe są mniejsze i lżejsze od tradycyjnych co przekłada się na wagę oraz wymiary. Poprawa efektywności pracy na jednym ładowaniu akumulatora w porównaniu jest prawie o 40% wyższa do tradycyjnych silników. Kluczowym elementem dla pracy tego silnika jest mikroprocesor który steruje pracą pozbawionego prętów komutatora i szczotek silnika. Praca jest bardziej precyzyjna, mamy większą kontrolę nad obrotami czy momentem dokręcania. Brak tradycyjnych szczotek węglowych to także dłuższy okres bezobsługowej pracy elektronarzędzia.

HITACHI DS18DBEL posiada bardzo krótką głowice o długości zaledwie 202mm zapewnia to wygodne manewrowanie narzędziem nawet w ciasnym miejscu. Wbudowana lampkę LED z funkcją oświetlenia asekuracyjnego co zapewnia komfort podczas pracy w ciemnych zakamarkach. Wkrętarka wyposażona jest w hamulec silnika, który zapewnia precyzję pracy przy seryjnym wkręcaniu wkrętów. W zestawie znajduje się praktyczny klips, który pozwala zawiesić narzędzie na pasku lub na drabinie.

Walizka systemowa HIT-SYSTEM do przechowywania, transportu i opakowania różnego rodzaju osprzętu lub narzędzi. Walizkę można dowolnie łączyć z innymi walizkami serii HIT-SYSTEM i ustawiać je słupki umożliwiające transport kilku narzędzi równocześnie. Łączenie walizki odbywa się poprzez lekkie dociśnięcie i blokadę zatrzasków po bokach walizki.
Walizka systemowa HIT-SYSTEM wykonana jest z wysokoudarowego tworzywa. Mocne tworzywo gwarantuje wytrzymałość nawet w ekstremalnych warunkach użytkowania. Komfortowy uchwyt umila podróżowanie z walizką. Dodatkowo kiedy sie go złoży, wchodzi w zagłębienie tworząc z górą częścią walizki jedną równą całość.

Zkres dostawy

  • Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa HITACHI DS18DBEL
  • 1 akumulator Li-Ion 18V 5,0Ah
  • Ładowarka
  • Walizka systemowa HSC II do wiertarko-wkrętarki
  • Instrukcja obsługi
  • Gwarancja firmy HITACHI

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Wkrętarka-wiertarka HITACHI DS18 DBEL 50Nm 5Ah HIT

Wkrętarka-wiertarka HITACHI DS18 DBEL 50Nm 5Ah HIT

HITACHI DS18DBEL to wysokiej jakości 2-biegowa wiertarko-wkrętarka do wiercenia w drewnie, metalu, aluminium oraz wkręcania i wykręcania śrub i wkrętów. 

Produkty powiązane