Młot udarowo-obrotowy HITACHI DH28PCY 850W

Q10H DH28PCY WS

Nowy produkt

HITACHI DH28PCY to młot udarowo-obrotowy (młotowiertarka) do wiercenia udarowego w betonie, cegle i kamieniu oraz do lekkiego podkuwania/dłutowania.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 72 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 72 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 7,20 zł.


729,00 zł brutto

729,00 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Opis

Napięcie zasilania 230 V
Moc nominalna 850 W
Częstotliwość udarów 0-4300 min-1
Energia pojedynczego udaru 3,4 J
Prędkość obrotowa bez obciążenia 0-1100 min-1
System montażu narzędzi SDS-Plus
Średnica otworu w betonie, wiertła do młotów 28 mm
Średnica wiercenia koronkami wiertniczymi w betonie 25-50 mm
Maksymalna średnica otworu w stali 13 mm
Maksymalna średnica otworu w drewnie 32 mm
Ciężar 2,9 kg

Więcej informacji

HITACHI DH28PCY to młot udarowo-obrotowy (młotowiertarka) do wiercenia udarowego w betonie, cegle i kamieniu oraz do lekkiego podkuwania/dłutowania. Urządzenie wyposażone jest w mocny i wydajny silnik o mocy 850W i system montażu osprzętu SDS-Plus oraz uchwytem szybkozaciskowym. Młot wyposażony w system tłumienia wibracji UVP chroniący przed ich szkodliwym wpływem. W urządzeniu zastosowano nowy system mechanizmu udaru składający się z nowego systemu stabilizacji ciśnienia wewnętrznego, łożysk oraz systemu kanałów powietrza. Nowości te wydłużyły dwukrotnie żywotność mechanizmu udaru. Energia pojedynczego udaru wynosi 3,4J, co klasuje go jako lidera w tej klasie urządzeń.

HITACHI DH28PCY posiada wbudowany elektroniczny układ sterowania, za pomocą którego można dostosować prędkość wiercenia oraz wielkość udaru w zależności od wykonywanej pracy. Elektronarzędzie posiada blokadę włącznika dla funkcji ciągłej pracy, przełącznik kierunków obrotów: lewe/prawe oraz sprzęgło przeciążeniowe (bezpieczeństwa). Dodatkowo młot wyposażony jest w funkcje kątowego ustawiania osprzętu co daje możliwość ustawienia dłuta pod dowolnym kątem. Ponadto duża siła pojedynczego udaru powoduje, że świetnie sprawdzi się podczas wszelkich prac remontowych. Duży przełącznik trybu pracy oraz szeroki włącznik sprawia, że tym młotem można pracować w rękawicach roboczych. Młot przeznaczony jest do profesjonalnej pracy.

Zakres dostawy

  • Młotowiertarka HITACHI DH28PCY
  • Rękojeść boczna
  • Ogranicznik głębokości wiercenia
  • Walizka narzędziowa
  • Instrukcja obsługi
  • Gwarancja firmy HITACHI

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Młot udarowo-obrotowy HITACHI DH28PCY  850W

Młot udarowo-obrotowy HITACHI DH28PCY 850W

HITACHI DH28PCY to młot udarowo-obrotowy (młotowiertarka) do wiercenia udarowego w betonie, cegle i kamieniu oraz do lekkiego podkuwania/dłutowania.

Produkty powiązane