Strug elektryczny P20SF, 580W HiKOKI HITACHI

Q34H P20SF

Nowy produkt

Strug HITACHI P20SF przeznaczony jest do heblowania oraz strugania materiałów z drzewa takich jak belki i deski. Nadaje się również do ukosowania naroży.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 39 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 39 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,90 zł.


399,00 zł brutto

399,00 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Opis

Napięcie zasilania 230 V
Moc nominalna 580 W
Prędkość obrotowa bez obciążenia 17000 min-1
Szerokość cięcia 82 mm
Głębokość strugania 0 - 2,6 mm
Max głębokość felcowania 9 mm
Wyrzut pyłu Tak
Ilość noży 2
Ciężar 2,5 kg

Więcej informacji

Strug HITACHI P20SF przeznaczony jest do heblowania oraz strugania materiałów z drzewa takich jak belki i deski; nadaje się również do ukosowania naroży. Szybko i sprawnie usuwa dużą ilość materiału z powierzchni: drewnianych, plastikowych, metalowych, kitu i powierzchni pomalowanych z użyciem odpowiedniego osprzętu. Wyrzutnik wiórów zapobiega zatkaniu struga i zmniejszeniu jego wydajności. Istnieje możliwość podłączenia systemu odsysania pyłu za pomocą adaptera (jako opcja). Długi kabel zasilający sprawia, że zasięg pracy ze strugiem jest większy niż u konkurencji. Urządzenie wyposażone w specjalną podpórkę zapobiegającą przypadkowemu kontaktowi ostrza i przedmiotu. Ergonomiczna rękojeść sprawia, że praca jest bardziej precyzyjna oraz bardziej komfortowa.

Strug Hitachi P20SF ma moc 580W, został wyposażony w dodatkową rękojeść, która zapewnia większą kontrolę pracy i służy do regulacji głębokości strugania. Rękojeść umożliwia obsługę urządzenia oburącz co ułatwia struganie poziomych, jak również pionowych płaszczyzn. Urządzenie posiada trwałą i solidną stopę o gładkiej powierzchni gwarantującej dobry poślizg oraz precyzyjne struganie przy niewielkim nakładzie siły. Użytkownik ma możliwość ustawienia głębokości strugania (od 0 - 1,5 mm). Strug został wyposażony w dwa noże, zwiększające efektywność pracy i jakość wykończenia.

Zakres dostawy

  • Strug HITACHI P20SF
  • Klucz nasadowy
  • Sprawdzian nastawczy noży
  • Prowadnica
  • Instrukcja obsługi
  • Gwarancja

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Strug elektryczny  P20SF, 580W HiKOKI HITACHI

Strug elektryczny P20SF, 580W HiKOKI HITACHI

Strug HITACHI P20SF przeznaczony jest do heblowania oraz strugania materiałów z drzewa takich jak belki i deski. Nadaje się również do ukosowania naroży.