Strug elektryczny HITACHI P20SF, 580W

Q34H P20SF

Nowy produkt

Strug HITACHI P20SF przeznaczony jest do heblowania oraz strugania materiałów z drzewa takich jak belki i deski. Nadaje się również do ukosowania naroży.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 39 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 39 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,90 zł.


399,00 zł brutto

399,00 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Opis

Napięcie zasilania 230 V
Moc nominalna 580 W
Prędkość obrotowa bez obciążenia 17000 min-1
Szerokość cięcia 82 mm
Głębokość strugania 0 - 2,6 mm
Max głębokość felcowania 9 mm
Wyrzut pyłu Tak
Ilość noży 2
Ciężar 2,5 kg

Więcej informacji

Strug HITACHI P20SF przeznaczony jest do heblowania oraz strugania materiałów z drzewa takich jak belki i deski; nadaje się również do ukosowania naroży. Szybko i sprawnie usuwa dużą ilość materiału z powierzchni: drewnianych, plastikowych, metalowych, kitu i powierzchni pomalowanych z użyciem odpowiedniego osprzętu. Wyrzutnik wiórów zapobiega zatkaniu struga i zmniejszeniu jego wydajności. Istnieje możliwość podłączenia systemu odsysania pyłu za pomocą adaptera (jako opcja). Długi kabel zasilający sprawia, że zasięg pracy ze strugiem jest większy niż u konkurencji. Urządzenie wyposażone w specjalną podpórkę zapobiegającą przypadkowemu kontaktowi ostrza i przedmiotu. Ergonomiczna rękojeść sprawia, że praca jest bardziej precyzyjna oraz bardziej komfortowa.

Strug Hitachi P20SF ma moc 580W, został wyposażony w dodatkową rękojeść, która zapewnia większą kontrolę pracy i służy do regulacji głębokości strugania. Rękojeść umożliwia obsługę urządzenia oburącz co ułatwia struganie poziomych, jak również pionowych płaszczyzn. Urządzenie posiada trwałą i solidną stopę o gładkiej powierzchni gwarantującej dobry poślizg oraz precyzyjne struganie przy niewielkim nakładzie siły. Użytkownik ma możliwość ustawienia głębokości strugania (od 0 - 1,5 mm). Strug został wyposażony w dwa noże, zwiększające efektywność pracy i jakość wykończenia.

Zakres dostawy

  • Strug HITACHI P20SF
  • Klucz nasadowy
  • Sprawdzian nastawczy noży
  • Prowadnica
  • Instrukcja obsługi
  • Gwarancja

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Strug elektryczny HITACHI P20SF, 580W

Strug elektryczny HITACHI P20SF, 580W

Strug HITACHI P20SF przeznaczony jest do heblowania oraz strugania materiałów z drzewa takich jak belki i deski. Nadaje się również do ukosowania naroży.