Opinie o Nas

Wkrętarka-wiertarka HITACHI DS18DJL, 53Nm 2x1.5Ah

Q62 DS18DJL WC+100

Nowy produkt

Hitachi DS18DJL to wiertarko-wkrętarka akumulatorowa do wiercenia w drewnie, metalu, aluminium oraz wkręcania i wykręcania wszelkich rodzajów śrub. 

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 79 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 79 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 7,90 zł.


799,00 zł brutto

799,00 zł za szt

Opis

Napięcie akumulatora 18 V
Pojemność akumulatora 1,5 Ah
Typ akumulatora Li-Ion
Maks. moment obrotowy (wkręcanie twarde) 53 Nm
Prędkość obrotowa bez obciążenia (1. / 2. bieg) 0 ? 450 min-1 / 0 ? 1250 min-1
Zakres mocowania uchwytu wiertarskiego min./maks. 2-13 (1/2")
Liczba zakresów momentu obrotowego 22 + 1
Bieg w prawo/lewo Tak
Maks. średnica wiercenia w drewnie 38 mm
Maks. średnica wiercenia w stali 13 mm
Maks. średnica śrub 6 mm
Ciężar 1,7 kg

Więcej informacji

Hitachi DS18DJL to wiertarko-wkrętarka akumulatorowa do wiercenia w drewnie, metalu, aluminium oraz wkręcania i wykręcania wszelkich rodzajów śrub. Narzędzie posiada pełnowymiarowy uchwyt wiertarski 13 mm z systemem szybkozacikowym. Ponadto ma możliwość przełączenia kierunku obrotów (tzw. lewe obroty) pozwala to na łatwe wykręcanie wkrętów bądź wyprowadzenie zaklinowanego wiertła. pracę ułatwi sprzęgło nastawcze, które posiada 22 pozycji nastawczych momentu obrotowego i pozycje do wiercenia. Urządzenie posiada elektroniczny system MPC, którego rolą jest zabezpieczenie baterii przed wpływem trzech najczęściej spotykanych w warunkach roboczych zagrożeń: nadmiernego rozładowania, przeładowania i przeciążenia.

Hitachi DS18DJL posiada bardzo krótką głowice o długości zaledwie 213mm zapewniającą wygodne manewrowanie narzędziem nawet w ciasnym miejscu. Wbudowana lampkę LED z funkcją oświetlenia asekuracyjnego zapewnia komfort podczas pracy w ciemnych zakamarkach. Wkrętarka wyposażona jest w hamulec silnika, który zapewnia precyzję pracy przy seryjnym wkręcaniu wkrętów. Wiertarko-wkrętarka jest kompatybilna ze wszystkimi akumulatorami litowo-jonowymi slajdowymi Hitachi od 1,5Ah do 5Ah.

Zakres dostawy

  • Dwubiegowa wiertarko-wkrętarka HITACHI DS18DJL
  • 2 akumulatory 18V 1.5Ah
  • Ładowarka
  • Osprzęt dodatkowy
  • Walizka narzędziowa
  • Instrukcja obsługi
  • Gwarancja firmy HITACHI

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Wkrętarka-wiertarka HITACHI DS18DJL, 53Nm 2x1.5Ah

Wkrętarka-wiertarka HITACHI DS18DJL, 53Nm 2x1.5Ah

Hitachi DS18DJL to wiertarko-wkrętarka akumulatorowa do wiercenia w drewnie, metalu, aluminium oraz wkręcania i wykręcania wszelkich rodzajów śrub.