Odkurzacz HITACHI RP500YDM

Q26H RP500YDM WA

Nowy produkt

HITACHI RP500YDM to przemysłowy odkurzacz do pracy na sucho i mokro. Przeznaczony jest do odsysania pyłu w klasie wielkości "M" (AGW>=0,1mg/m3). 

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 279 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 279 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 27,90 zł.


2 790,00 zł brutto

2 790,00 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Opis

Napięcie zasilania 220 - 240V
Moc nominalna 1400 W
Gniazdo zasilające 2000 W
Przepływ powietrza 140 m3/h
Max podciśnienie 225 hPa
Pojemność zbiornika - praca na sucho 45 litrów
Pojemność zbiornika - praca na mokro 40 litrów
Wymiary odkurzacza (szerokość x głębokość x wysokość) 495 x 465 x 960 mm
Długość przewodu zasilającego 8 metrów
Ciężar 17,7 kg

Więcej informacji

HITACHI RP500YDM to przemysłowy odkurzacz do pracy na sucho i mokro. Przeznaczony jest do odsysania pyłu w klasie wielkości "M" (AGW>=0,1mg/m3). Sprawdzi się podczas szlifowania, cięcia i wiercenia betonu zawierającego kwarc lub twardych gatunków drewna (buk, dąb i jesion) za pomocą elektronarzędzi. Dzięki możliwości pracy na mokro bez problemu usunie ciecze np wodę rozlaną na posadzce. Odkurzacz znajduje zastosowanie podczas ogólnych prac porządkowych na stanowiskach pracy.

HITACHI RP500YDM posiada 3 tryby pracy. Pierwszym z nich to tryb zwykły "I", odkurzacz pracuje z wyłączoną funkcją automatycznego czyszczenia filtra. Drugi to tryb "A", odkurzacz jest włączany i wyłączany przez elektronarzędzie, które jest podłączone do gniazda odkurzacza (maksymalny pobór elektronarzędzia to 2000W). Trzeci tryb to "RA", odkurzacz pracuje jak w trybie "A" i dodatkowo włączona jest funkcja automatycznego czyszczenia filtra. Przy jego pomocy można oczyścić wibracyjnie pył przywierający do składanych wkładów filtracyjnych. Ponadto użytkownik ustala za pomocą pokrętła kiedy nastąpi oczyszczanie filtra. Odpowiednio dla średnicy węża 21/27/35mm następuje ono przy spadku przepływu powietrza do granicy minimalnej wynoszącej 20/40/70m3/h. Kiedy odkurzacz nie jest włączony gniazdo zasilające elektronarzędzie może być używane jako przedłużacz. Odkurzacz przemysłowy dla bezpieczeństwa operatora został wyposażony czujnik zapełnienia zbiornika, który zapobiega przedostaniu się wody do silnika, kiedy została zassana maksymalna ilość wody.

HITACHI RP500YDM wyposażony jest w długi na 8 metrów przewód zasilający i wąż o długości 5 metrów zapewniający duży zasięg działania. Solidne duże tylne koła oraz przednie koła skrętne zapewniają stabilność i łatwość w przemieszczaniu odkurzacza. W tylnej części znajdują się uchwyty pozwalające na łatwą organizację i przewożenie wszystkich niezbędnych akcesoriów. Odkurzacz przeznaczony jest do długiej i ciężkiej racy.

Zakres dostawy

  • Odkurzacz HITACHI RP500YDM
  • Wąż o średnicy 35mm i długości 5 metrów
  • Worek, adapter
  • Instrukcja obsługi
  • Gwarancja firmy HITACHI
  • Opakowanie oryginalne

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Odkurzacz HITACHI RP500YDM

Odkurzacz HITACHI RP500YDM

HITACHI RP500YDM to przemysłowy odkurzacz do pracy na sucho i mokro. Przeznaczony jest do odsysania pyłu w klasie wielkości "M" (AGW>=0,1mg/m3).