Myjka ciśnieniowa AW150, 150bar HITACHI

Q46H AW150

Nowy produkt

Myjka wysokociśnieniowa Hitachi gotowa do pracy w ciągu paru sekund. Jeśli marzysz jak najbardziej komfortowym sprzątaniu, bez splątanego i pełnego załamań węża, bez ciągłej zmiany dysz i wreszcie bez pracochłonnego zwijania kabla, idealną propozycją będzie myjka model AW150. 

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 79 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 79 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 7,90 zł.


799,00 zł brutto

799,00 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Opis

Napięcie zasilania 230 V
Moc nominalna 2000 W
Maksymalne ciśnienie 150 bar
Długość węża 10 m
Maksymalne ciśnienie tłoczenia 11 MPa
Maksymalne dopuszczalne ciśnienie 15 MPa
Maksymalne ciśnienie zasilania 0,7 MPa
Maksymalny wydatek wody 6,67 l/min
Maksymalna temperatura pracy 40oC lub mnie
Sposób zasilania wody Połączenie kielichowe
Wymiary (szerokość x długość x wysokość) 425 x 345 x 905 mm
Ciężar 12,4 kg

Więcej informacji

Myjka wysokociśnieniowa Hitachi gotowa do pracy w ciągu paru sekund. Jeśli marzysz jak najbardziej komfortowym sprzątaniu, bez splątanego i pełnego załamań węża, bez ciągłej zmiany dysz i wreszcie bez pracochłonnego zwijania kabla, idealną propozycją będzie myjka model AW150. Myjka ciśnieniowa jest to urządzenie czyszczące i przeznaczone wyłącznie do użytkowania w gospodarstwach domowych np. czyszczenie pojazdów, maszyn, narzędzi, tarasów, schodów, narzędzi ogrodowych za pomocą strumienia wody pod ciśnieniem z możliwością zastosowania środków czyszczących przeznaczonych do używania z myjkami. Urządzenie oferuje wiele innowacji, np. wąż wysokociśnieniowy 10m, lancę z dyszą, dyszę turbo oraz dyszę butelki na detergent. Wydajny silnik o mocy 2000W i wydajność pompy do 6,67l/min przy ciśnieniu do 150 barów to parametry, które przekonują użytkowników do wybrania tego modelu.

Myjka wysokociśnieniowa posiada kilka innowacyjnych rozwiązań, które ułatwiają zarówno rozruch, obsługę urządzenia, jak również czynności porządkowe po zakończeniu pracy. Wydajną pracę zapewnia lanca dostarczająca strumień w zależności od potrzeby. Urządzenie przeznaczone jest do domowego czyszczenia pojazdów, maszyn, łodzi, budynków itp. z trudnych do usunięcia zabrudzeń, przy użyciu czystej wody i środków chemicznych ulegających biodegradacji.  Ponadto posiada koła i uchwyt dla łatwego przemieszczania, Typ pionowy dla łatwego przechowywania. Wąż wysokociśnieniowy o długości 10metrów zapewnia dogodny dostęp w wiele miejsc bez konieczności przemieszczania myjki. Zmienne dysze (wtrysk bezpośredni / szeroki kąt). Kołowrotek na wąż dla wygodnego przechowywania. Wbudowane zabezpieczenie termiczne. Obrotowy włącznik ON/OFF dla wygodnego użytkowania. Dysza turbo (obrotowa) dla uzyskania skutecznego mycia. W celu zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania myjka wyposażona jest w następujące mechanizmy bezpieczeństwa: Włącznik zasilania zapobiega niezamierzonemu uruchomieniu myjki. Pistolet wyposażony w blokadę spustu, który zapobiega naciśnięciu spustu i niezamierzonemu uruchomieniu myjki. Sygnalizator ciśnienia zapobiega przekroczeniu dopuszczalnej wartości przez ciśnienie wewnątrz myjki. Zwolnienie dźwigni na pistolecie powoduje, że sterowany ciśnieniem wody zawór zatrzymuje pracę pompy, co umożliwia redukcję ciśnienia przez podawanie wody. Po naciśnięciu dźwigni pompa jest uruchamiana ponownie. Zabezpieczenie cieplne - chroni silnik, przerywając jego pracę, kiedy wykryta zostanie nietypowa temperatura silnika elektrycznego. Praca zostanie wznowiona po ochłodzeniu silnika do odpowiedniej temperatury.

Zakres dostawy

 • Myjka ciśnieniowa
 • Pistolet
 • Wąż wysokiego ciśnienia 10m
 • Dysza regulowana (z regulatorem ciśnienia)
 • Dysza turbo
 • Butelka na środki czystości
 • Szybkozłącze (czarne)
 • (do użycia z wężem filtra siatkowego)
 • Złącze zasilania wodą
 • Kołek do czyszczenia dyszy
 • Uchwyt pistoletu
 • Rączka węża
 • Opakowanie kartonowe
 • Wspornik pistoletu (z 1 śrubą mocującą)
 • Instrukcja obsługi
 • Gwarancja

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Myjka ciśnieniowa AW150, 150bar HITACHI

Myjka ciśnieniowa AW150, 150bar HITACHI

Myjka wysokociśnieniowa Hitachi gotowa do pracy w ciągu paru sekund. Jeśli marzysz jak najbardziej komfortowym sprzątaniu, bez splątanego i pełnego załamań węża, bez ciągłej zmiany dysz i wreszcie bez pracochłonnego zwijania kabla, idealną propozycją będzie myjka model AW150.