Wyrzynarka HITACHI CJ65 V3, 65mm

Q50 CJ 65V3

Nowy produkt

Wyrzynarka HITACHI CJ65V3  z uchwytem żelazkowym i wydajnym silnikiem, odznacza się wysoką wydajnością, precyzją i wytrzymałością. 

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 32 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 32 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,20 zł.


329,00 zł brutto

329,00 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Opis

Napięcie zasilania 230 V
Moc nominalna 400 W
Prędkość skokowa (regulowana) 0-3000 min-1
Skok brzeszczotu 18 mm
Maks. głębokość cięcia stali 6 mm
Rodzaj uchwytu Zamknięty (żelazkowy)
Maks. głębokość cięcia drewna 65 mm
Ciężar 1,5 kg
Numer katalogowy CJ65V3

Więcej informacji

Wyrzynarka HITACHI CJ65V3  z uchwytem żelazkowym i wydajnym silnikiem, odznacza się wysoką wydajnością, precyzją i wytrzymałością.  Spełnia najwyższe wymagania doświadczonych użytkowników, profesjonalistów i pasjonatów prac w domu i ogrodzie, którzy samodzielnie wykonują zaawansowane prace. Zapewnia szybkie i precyzyjne cięcie i wyrzynanie różnego rodzaju surowców drzewnych, stali, żywic syntetycznych, materiałów budowlanych, nie wymagające wysiłku. Wyposażone jest w silnik o mocy 400W i posiadają regulację prędkości skokowej w zakresie 0 - 3000 min-1. Wszystkie te ustawienia pomagają dostosować parametry pracy do właściwości ciętego materiału. Urządzenie posiada funkcja odpylania strużyn i pyłów.  Urządzenie jest lekkie, dobrze leży w dłoni. Dzięki zastosowaniu rękojeści Soft Touch, praca wymagająca dłuższego czasu pracy jest bardziej komfortowa.

Zakres dostawy

  • Wyrzynarka HITACHI CJ65V3
  • Standardowy brzeszczot
  • Klucz Hex
  • Instrukcja obsługi
  • Gwarancja firmy HITACHI

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Wyrzynarka HITACHI CJ65 V3, 65mm

Wyrzynarka HITACHI CJ65 V3, 65mm

Wyrzynarka HITACHI CJ65V3  z uchwytem żelazkowym i wydajnym silnikiem, odznacza się wysoką wydajnością, precyzją i wytrzymałością. 

Produkty powiązane