Młot udarowo-obrotowy HITACHI DH26 PC+uchwyt

Q10H DH26PC WS+UCH

Nowy produkt

HITACHI DH26PC młot udarowo-obrotowy (młotowiertarka) do wiercenia udarowego w betonie, cegle i kamieniu oraz do lekkiego podkuwania/dłutowania.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 59 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 59 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 5,90 zł.


599,00 zł brutto

599,00 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Opis

Napięcie zasilania 230 V
Moc nominalna 830 W
Częstotliwość udarów 0-4300 min-1
Energia pojedynczego udaru 3,2 J
Prędkość obrotowa bez obciążenia 0-1100 min-1
System montażu narzędzi SDS-Plus
Średnica otworu w betonie, wiertła do młotów 3,4-26 mm
Średnica wiercenia koronkami wiertniczymi w betonie 25-50 mm
Maksymalna średnica otworu w stali 13 mm
Maksymalna średnica otworu w drewnie 32 mm
Ciężar 2,8 kg

Więcej informacji

HITACHI DH26PC młot udarowo-obrotowy (młotowiertarka) do wiercenia udarowego w betonie, cegle i kamieniu oraz do lekkiego podkuwania/dłutowania. Urządzenie wyposażone jest w wydajny silnik odporny na przeciążenia. W tym modelu młotowiertarki zastosowano nowy system mechanizmu udaru składający się z systemu stabilizacji ciśnienia wewnętrznego. Wydłużyło to dwukrotnie żywotność całego mechanizmu udaru. Młot udarowo-obrotowy wyposażony jest w system montażu osprzętu SDS-Plus.

HITACHI DH26PC posiada wbudowany elektroniczny układ sterowania, za pomocą którego można dostosować prędkość wiercenia oraz wielkość udaru w zależności od wykonywanej pracy. Elektronarzędzie posiada blokadę włącznika dla funkcji ciągłej pracy, przełącznik kierunków obrotów: lewe/prawe oraz sprzęgło przeciążeniowe (bezpieczeństwa). Dodatkowo młot wyposażony jest w funkcje kątowego ustawiania osprzętu co daje możliwość ustawienia dłuta pod dowolnym kątem. Ponadto duża siła pojedynczego udaru powoduje, że świetnie sprawdzi się podczas wszelkich prac remontowych. Duży przełącznik trybu pracy oraz szeroki włącznik sprawia, że tym młotem można pracować w rękawicach roboczych. Młot przeznaczony jest do profesjonalnej pracy.

Zakres dostawy

  • Młotowiertarka HITACHI DH26PC
  • Rękojeść dodatkowa Soft Touch
  • Ogranicznik głębokości wiercenia
  • Walizka narzędziowa
  • Dodatkowy uchwyt szybkozaciskowy SDS-Plus HITACHI z adapterem
  • Instrukcja obsługi
  • Gwarancja firmy HITACHI

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Młot udarowo-obrotowy HITACHI  DH26 PC+uchwyt

Młot udarowo-obrotowy HITACHI DH26 PC+uchwyt

HITACHI DH26PC młot udarowo-obrotowy (młotowiertarka) do wiercenia udarowego w betonie, cegle i kamieniu oraz do lekkiego podkuwania/dłutowania.

Produkty powiązane