Młot udarowo-obrotowy HITACHI DH28 PMY 850W

Q10H DH28PMY WS

Nowy produkt

HITACHI DH28PMY to młot udarowo-obrotowy (młotowiertarka) do wiercenia udarowego w betonie, cegle i kamieniu oraz do lekkiego podkuwania/dłutowania. 

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 89 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 89 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 8,90 zł.


890,00 zł brutto

890,00 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Opis

Napięcie zasilania 230 V
Moc nominalna 850 W
Częstotliwość udarów 0-4300 min-1
Energia pojedynczego udaru 3,4 J
Prędkość obrotowa bez obciążenia 0-1100 min-1
System montażu narzędzi SDS-Plus / szybkozaciskowy 1,5-13mm
Średnica otworu w betonie, wiertła do młotów 3,4-28 mm
Średnica wiercenia koronkami wiertniczymi w betonie 25-50 mm
Maksymalna średnica otworu w stali 13 mm
Maksymalna średnica otworu w drewnie 32 mm
Ciężar 3,2 kg

Więcej informacji

HITACHI DH28PMY to młot udarowo-obrotowy (młotowiertarka) do wiercenia udarowego w betonie, cegle i kamieniu oraz do lekkiego podkuwania/dłutowania. Urządzenie wyposażone jest w mocny i wydajny silnik o mocy 850W i system montażu osprzętu SDS-Plus oraz uchwytem szybkozaciskowym. Młot wyposażony w system tłumienia wibracji UVP chroniący przed ich szkodliwym wpływem. W urządzeniu zastosowano nowy system mechanizmu udaru składający się z nowego systemu stabilizacji ciśnienia wewnętrznego, łożysk oraz systemu kanałów powietrza. Nowości te wydłużyły dwukrotnie żywotność mechanizmu udaru. Energia pojedynczego udaru wynosi 3,4J, co klasuje go jako lidera w tej klasie urządzeń.

HITACHI DH28PMY posiada wbudowany elektroniczny układ sterowania, za pomocą którego można dostosować prędkość wiercenia oraz wielkość udaru w zależności od wykonywanej pracy. Elektronarzędzie posiada blokadę włącznika dla funkcji ciągłej pracy, przełącznik kierunków obrotów: lewe/prawe oraz sprzęgło przeciążeniowe (bezpieczeństwa). Dodatkowo młot wyposażony jest w funkcje kątowego ustawiania osprzętu co daje możliwość ustawienia dłuta pod dowolnym kątem. Ponadto duża siła pojedynczego udaru powoduje, że świetnie sprawdzi się podczas wszelkich prac remontowych. Duży przełącznik trybu pracy oraz szeroki włącznik sprawia, że tym młotem można pracować w rękawicach roboczych. Młot przeznaczony jest do profesjonalnej pracy.

Zakres dostawy

  • Młotowiertarka HITACHI DH28PMY
  • Rękojeść boczna
  • Ogranicznik głębokości wiercenia
  • Instrukcja obsługi
  • Gwarancja firmy HITACHI
  • Walizka narzędziowa

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Młot udarowo-obrotowy HITACHI  DH28 PMY 850W

Młot udarowo-obrotowy HITACHI DH28 PMY 850W

HITACHI DH28PMY to młot udarowo-obrotowy (młotowiertarka) do wiercenia udarowego w betonie, cegle i kamieniu oraz do lekkiego podkuwania/dłutowania.