Młot udarowo-obrotowy HITACHI DH52 MEY

Q10H DH52MEY WS

Nowy produkt

HITACHI DH52MEY to młot udarowo-obrotowy zaprojektowany do wiercenia z udarem lub kucia w betonie, betonie zbrojonym, cegle, murze i innych twardych materiałach budowlanych. 

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 349 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 349 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 34,90 zł.


3 490,00 zł brutto

3 490,00 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Opis

Napięcie zasilania 230 V
Moc nominalna 1500 W
Częstotliwość udarów 1000-2400 min-1
Energia pojedynczego udaru 18 J
Prędkość obrotowa bez obciążenia 110-280 min-1
System montażu narzędzi SDS-Max
Średnica otworu w betonie, wiertła do młotów 52 mm
Średnica wiercenia koronkami wiertniczymi w betonie 160 mm
Ciężar 11,5 kg

Więcej informacji

HITACHI DH52MEY to młot udarowo-obrotowy zaprojektowany do wiercenia z udarem lub kucia w betonie, betonie zbrojonym, cegle, murze i innych twardych materiałach budowlanych. Urządzenie wyposażone jest w system tłumienia wibracji UVP składający się na wahadłowy dynamiczny tłumik oraz rękojeść antywibracyjną. System ten redukuje wibracje pochodzące z wiercenia lub kucia i chroni przed ich szkodliwym wpływem na operatora młota. Młot wyposażony jest w system montażu osprzętu SDS-Max. Posiada przełącznik zmiany prędkości obrotowej oraz blokadę włącznika dla funkcji kucia. Urządzenie osiąga największą szybkość wiercenia oraz najwyższą wartość wyburzeniową w swojej klasie urządzeń. Młot przeznaczony jest do profesjonalnej pracy.

HITACHI DH52MEY jest urządzeniem wyposażonym w bezawaryjny silnik bezszczotkowy. Nowy silnik bezszczotkowy Hitachi zaprojektowano celem poprawy czasu pracy i żywotności urządzenia. Jednocześnie silnik ten jest mniejszy i lżejszy od tradycyjnego co przekłada się na wagę oraz wymiary narzędzia. Brak tradycyjnych szczotek węglowych to także dłuższy okres bezobsługowej pracy. Dodatkowo silnik bezszczotkowy oferuje efektywną wydajność nawet przy użyciu przedłużaczy oraz z zasilania z generatorów prądu.

HITACHI DH52MEY to urządzenie o konstrukcji wykonanej w technologii AHB(Aluminium Housing Body). Konstrukcja obudowy urządzenia wykonana jest z podwójnej izolacji z bardzo wytrzymałego odlewu aluminiowego oraz plastikowego korpusu wewnętrznego stojana. Zapewnia to zwiększoną sztywność oraz mniejszą wagę urządzenia. Ponadto młot udarowo-obrotowy posiada wbudowany elektroniczny układ sterowania, za pomocą którego można dostosować prędkość wiercenia oraz wielkość udaru w zależności od wykonywanej pracy. Czterostopniowy poziom regulacji może być wybrany przez przełącznik wyboru prędkości obrotowej. Duży przełącznik trybu pracy oraz szeroki włącznik sprawia, że tym młotem można pracować w rękawicach roboczych.

Zakres dostawy

  • Młot udarowo-obrotowy
  • HITACHI DH52MEY
  • Rękojeść boczna
  • Smar
  • Sukno maszynowe
  • Walizka transportowa
  • Instrukcja obsługi
  • Gwarancja firmy HITACHI

Opinie

Oceń 
2016-02-02

Polecam

B. dobra cena. Towar zgodny z opisem. Rewelacyjny kontakt i indywidualne podejście do klienta. Widać że sprzedawca interesuje się transakcją do samego końca. Z pewnością zrobię tu jeszcze zakupy. Polecam.

Napisz opinię

Młot udarowo-obrotowy HITACHI DH52 MEY

Młot udarowo-obrotowy HITACHI DH52 MEY

HITACHI DH52MEY to młot udarowo-obrotowy zaprojektowany do wiercenia z udarem lub kucia w betonie, betonie zbrojonym, cegle, murze i innych twardych materiałach budowlanych.