Młot wyburzeniowy HITACHI H90SG

Q10H H90SG WA

Nowy produkt

Hitachi H90SG to młot wyburzeniowy Hitachi H90SG z systemem ochrony antywibracyjnej UVP. Produkt przeznaczony jest do zastosowań profesjonalnych w przemyśle, budownictwie.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 689 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 689 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 68,90 zł.


6 890,00 zł brutto

6 890,00 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Opis

Napięcie zasilania 230 V
Moc nominalna 2000 W
Częstotliwość udarów 1000min-1
Energia pojedynczego udaru 70 J
System montażu narzędzi HEX 28mm (1-1/8")
Ciężar 32 kg

Więcej informacji

Hitachi H90SG to młot wyburzeniowy Hitachi H90SG z systemem ochrony antywibracyjnej UVP. Może być stosowany do prac przy rozłupywaniu i dłutowania betonu, żłobkowaniu, cięciu prętów w celu przygotowania podłoża do układania instalacji (rurowych, elektrycznych, sanitarnych, instalacji wodno-kanalizacyjnych). Produkt przeznaczony jest do zastosowań profesjonalnych w przemyśle, budownictwie.

Hitachi H90SG wyposażony jest w korpus z wytrzymałego odlewu aluminiowego. Aluminiowa konstrukcja oraz podwójna izolacja wewnętrzna z uchwytem stojanu z tworzywa sztucznego sprawiają, że obudowa jest bardziej sztywna, znacznie zwiększając trwałość silnika. System ochrony antywibracyjnej składa się z 3 części. Zoptymalizowany system udaru z poduszką powietrzną zmniejszającą wibracje powstające na tłoku. Konstrukcja z dwoma amortyzatorami redukująca wibracje pochodzące z wykonywanej pracy. Antywibracyjne rękojeści z czterema amortyzatorami, które redukują ruchy uchwytu.

Hitachi H90SG posiada dużą moc znamionową oraz bardzo dużą siłę pojedynczego udaru wynoszącą 70J, dzięki czemu jego wydajność wynosi 512kg urobku w 30minut. Obsługa młota jest wygodna. Zastosowano w młocie dwuwarstwowe uchwyty soft grip z twardego i miękkiego tworzywa. Duża dźwignia włącznika daje większą kontrole i wygodę użytkowania oraz zmniejsza zmęczenie operatora nawet przy długich okresach pracy.

Zakres dostawy

  • Młot wyburzeniowy Hitachi H90SG
  • Wózek transportowy
  • Opakowanie
  • Instrukcja obsługi
  • Gwarancja firmy HITACHI

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Młot wyburzeniowy HITACHI H90SG

Młot wyburzeniowy HITACHI H90SG

Hitachi H90SG to młot wyburzeniowy Hitachi H90SG z systemem ochrony antywibracyjnej UVP. Produkt przeznaczony jest do zastosowań profesjonalnych w przemyśle, budownictwie.

Produkty powiązane