Przecinarka stołowa z ruchomą głowicą CARAT P-3506

Q27 CARAT P-3506

Nowy produkt

Przecinarka stołowa z ruchomą głowicą CARAT model P-3506 Laser przeznaczona jest do dokładnego cięcia granitu, marmuru, betonu, materiałów abrazyjnych, klinkieru, dachówki, kamienia naturalnego o grubości 18 cm i długości 55 cm.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 490 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 490 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 49,00 zł.


4 900,00 zł brutto

4 900,00 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Opis

Napięcie zasilania 230 V
Moc nominalna 2.3kW (3KM)
Prędkość obrotowa bez obciążenia 2800 obr./min.
Średnica tarcz 350 mm
Zakres pochyłu elementu tnącego 0-45?
Maksymalna głębokość cięcia przy 90? 110 mm
Maksymalna głębokość cięcia przy 90? (podwójne cięcie) 180 mm
Maksymalna głębokość cięcia przy 45? 80 mm
Maksymalna długość materiału 550 mm
Stopień ochrony IP54
Klasa lasera / typ class 3 / 635nm, 5 mW
Pojemność zbiornika na wodę (min./maks.) 19/25 litrów
Wymiary (szerokość x długość x wysokość) 770 x 1280 x 1350 mm
Ciężar 75 kg

Więcej informacji

Przecinarka stołowa z ruchomą głowicą CARAT model P-3506 Laser przeznaczona jest do dokładnego cięcia granitu, marmuru, betonu, materiałów abrazyjnych, klinkieru, dachówki, kamienia naturalnego o grubości 18 cm i długości 55 cm. Zamknięty automatyczny obieg chłodziwa podczas procesu cięcia czyni praktycznie bezpyłową pracę zwiększając jakość i wydajność cięcia. Tarcza diamentowa o średnicy 350mm zapewni szybkie tempo pracy. Aluminiowa płoza z miarą oraz uchwytem do ręcznego prowadzenia wózka piły sprawi, że uzyskuje się dużą dokładność w czasie cięcia. Ruchomą głowicą można także dokonywać cięć kątowych odchylając tarczę tnącą od osi pionowej w zakresie od 0° do 45°. Regulacja głębokości cięcia odbywa się w zakresie 0-180mm (cięcie podwójne).

Przecinarka stołowa z ruchomą głowicą CARAT model P-3506 Laser posiada wytrzymałą konstrukcję wykonaną z aluminium oraz tworzywa ABS. Powoduje to, że jest lżejsza o 20% od przecinarek innych producentów. Ponadto nogi stołu można w szybki sposób złożyć i dzięki kołom transportowym oraz uchwytom przetransportować w inne miejsce. Głowica tnąca wyposażona jest w osłonę dla zapewnienia bezpieczeństwa pracy z tarczami segmentowymi oraz śrubę zabezpieczającą przed przesuwaniem się głowicy tnącej. Panel sterujący urządzeniem jest łatwy w obsłudze. Widoczny jest na nim przycisk start/stop, który służy do uruchamiania i wyłączania przecinarki. Znajdują się na nim też lampki kontrolne LED, czerwona i zielona. Jeśli świeci się czerwona to urządzenie jest pod napięciem, a zielona, że urządzenie pracuje. Ponadto wyłącznik przeciążeniowy ochroni przecinarkę w przypadku zbyt dużego napięcia, a system zabezpieczenia termicznego chroni silnik przed zniszczeniem. Dodatkowo pilarka wyposażona jest w traser (wskaźnik) laserowy, który załącza się automatycznie. Promień lasera wskazuje linie cięcia i umożliwia użytkownikowi sprawdzenie przed cięciem ścieżki przebiegu tarczy piły. Blat stołu roboczego wyposażony jest w przystawkę kątową, która umożliwi cięcie elementu pod kątem np. cięcie płyt w "caro". Po zakończonej pracy zużyte do pracy chłodziwo można wylać w łatwy sposób. Zbiornik posiada korek spustowy.

Przecinarka stołowa z ruchomą głowicą CARAT model P-3506 Laser wyposażona jest w tarczę diamentową CARAT CE-3 Brilliant o średnicy 350mm. Przeznaczone do wykonywania cięć w bardzo szerokiej gamie materiałów budowlanych. Zapewnia szybkie cięcie granitu, betonu, materiałów abrazyjnych, klinkieru, kamienia naturalnego. Tarcza wyposażone jest w trzy typy segmentów: do materiałów twardych, do materiałów abrazyjnych i segment uniwersalny, ząbkowany. Segmenty mocowane są spawem laserowym i mają wysokość 10mm. Bardzo wysoką sprawność cięcia zapewnia ziarno diamentowe produkcji General Electric. Poniżej zdjęcia zamontowanej tarczy.

Zakres dostawy:

  • Przecinarka stołowa z głowicą CARAT P-3506 LASER
  • Tarcza diamentowa uniwersalna CARAT CE-3 Brilliant
  • Klucze płaskie do montażu i obsługi
  • Instrukcja obsługi
  • Gwarancja firmy HITACHI

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Przecinarka stołowa z ruchomą głowicą CARAT P-3506

Przecinarka stołowa z ruchomą głowicą CARAT P-3506

Przecinarka stołowa z ruchomą głowicą CARAT model P-3506 Laser przeznaczona jest do dokładnego cięcia granitu, marmuru, betonu, materiałów abrazyjnych, klinkieru, dachówki, kamienia naturalnego o grubości 18 cm i długości 55 cm.