Dalmierz laserowy BOSCH GLM150

NP7 150 GLM 150

Nowy produkt

Dalmierz laserowy BOSCH GLM 150 posiadający liczne funkcje pomiarowe gwarantują szybkie i dokładne obliczenie długości, powierzchni i kubatur. 

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 99 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 99 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 9,90 zł.


990,00 zł brutto

990,00 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Opis

Zasilanie 4 x 1.5V LR6 (AA)
Dioda lasera 635 nm, 1 mW
Klasa lasera 2
Zasięg pracy 0,05 - 150 m
Dokładność pomiarowa ? 1 mm
Czas pomiaru ok. 0,5 s

Więcej informacji

Dalmierz laserowy BOSCH GLM 150 posiadający liczne funkcje pomiarowe gwarantują szybkie i dokładne obliczenie długości, powierzchni i kubatur. Dodatkowo syposażony jest w szereg praktycznych funkcji, np. pomiar długości, ciągły, powierzchni, objętości, dodawanie i odejmowanie oraz podwójne twierdzenie Pitagorasa do pomiaru wysokości cząstkowych. Posiad azapis do pamieci - 30 wyników. Urządzenie jest łatwe obsłudze, posiada intuicyjne menu i duży, czytelny 4 liniowy podświetlany wyświetlacz.
Dalmierz ma najwyższą precyzję pomiaru w całym okresie eksploatacji dzięki zastosowaniu wytrzymałego, ceramicznego nośnika optycznego. Maksymalny zasięg pomiaru także przy niekorzystnym oświetleniu, dzięki zastosowaniu dużej, szklanej soczewki. Wielofunkcyjny trzpień pomiarowy z funkcją blokady przy 90 i 180 stopni. Ustawienie 90 - do pomiaru z narożników oraz ustawienie 180 do pomiaru od ściany zewnętrznej i krawędzi. Timer umożliwia pomiar z opóźnieniem z miejsc trudno dostępnych, kiedy nie można uniknąć poruszenia. Sprawdzi się na budowie dzięki ochronie przed pyłem i wodą IP 54.

Zakres dostawy

  • Dalmierz GLM 150 Prof.
  • Pokrowiec
  • Opaska na rękę
  • 4 baterie 1,5 V
  • Instrukcja obsługi
  • Gwarancja

Opinie

Oceń 
2016-02-02

Polecam

B. dobra cena. Towar zgodny z opisem. Rewelacyjny kontakt i indywidualne podejście do klienta. Widać że sprzedawca interesuje się transakcją do samego końca. Z pewnością zrobię tu jeszcze zakupy. Polecam.

Napisz opinię

Dalmierz laserowy BOSCH GLM150

Dalmierz laserowy BOSCH GLM150

Dalmierz laserowy BOSCH GLM 150 posiadający liczne funkcje pomiarowe gwarantują szybkie i dokładne obliczenie długości, powierzchni i kubatur.