Myjka ciśnieniowa BOSCH GHP 5-65

Q46B GHP 5-65

Nowy produkt

Myjka wysokociśnieniowa BOSCH GHP 5-65 z linii Prima jest przeznaczona do czyszczenia powierzchni oraz przedmiotów, narzędzi, pojazdów i łodzi. Myjka oferuje wiele praktycznych funkcji. To idealne narzędzie dla użytkowników profesjonalnych i firm sprzątających.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 159 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 159 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 15,90 zł.


1 590,00 zł brutto

1 590,00 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Opis

Napięcie zasilania 230 V
Moc nominalna 2400 W
Maksymalne ciśnienie 160 bar
Ciśnienie robocze 130 bar
Maksymalna temperatura dopływu 50°C
Długość przewodu 5 metrów
Długość węża 8 metrów
Materiał (wąż) Wzmocniony wąż gumowy
Wydajność tłoczenia 485 l/h
Makymalna wydajność pompy 520 l/h
System tłoczenia Tarcza skośna
Tłoki stal
Typ silnika Indukcyjny
Lanca Regulowana lanca 3 w 1 (stal szlachetna)
Ciężar 20 kg

Więcej informacji

Myjka wysokociśnieniowa BOSCH GHP 5-65 z linii Prima jest przeznaczona do czyszczenia powierzchni oraz przedmiotów, narzędzi, pojazdów i łodzi. Myjka oferuje wiele praktycznych funkcji. To idealne narzędzie dla użytkowników profesjonalnych i firm sprzątających. Urządzenie uzyskuje maksymalną skuteczność czyszczenia dzięki wysokiej jakości pompom z tłokami wykonanymi ze stali nierdzewnej i silnikowi indukcyjnemu o mocy 2400 W. Myjka posiada głowice cylindra, wlot i wylot wody wykonany z mosiądzu, co zwiększa trwałość tych części i zapewnia ich długi okres eksploatacji. Myjka oferuje ciśnienie robocze na poziomie 130 barów oraz wydajność pompy do 520 l/h. Dzięki temu szybko i efektywnie wykonuje nawet najtrudniejsze prace związane z myciem i czyszczeniem. Myjka wysokociśnieniowa BOSCH z linii Prima jest  wyposażona w metalowy uchwyt teleskopowy i dwa duże, wytrzymałe gumowe koła, które ułatwiają manewrowanie myjką. W komplecie znajduje się wąż wysokociśnieniowy wykonany z gumy zbrojonej stalą, co zapewnia mu wytrzymałość i trwałość. Nowo zaprojektowany pistolet z przykręcanym złączem lancy umożliwia łatwą wymianę akcesoriów, które można wygodnie przechować w bezpiecznym schowku umieszczonym w obudowie urządzenia. Dzięki wężykowi ssącemu, który znajduje się z tyłu obudowy możliwe jest stosowanie myjki wraz z środkami czyszczącymi. Można także regulować ilość podawanego środka czyszczącego za pomocą pokrętła nastawczego. Myjka posiada funkcję samoczynnego zasysania, co umożliwia użytkownikowi korzystanie z zewnętrznych źródeł wody (lub standardowo za pomocą węża podłączonego do kranu). Dodatkowo zintegrowana funkcja AutoStop, która odcina silnik po zwolnieniu włącznika, pomaga zmniejszyć zużycie energii i wody. Myjka może być używane w pozycji poziomej i pionowej, co znacznie podwyższa komfort pracy. 

Zakres dostawy

  • Myjka wysokociśnieniowa BOSCH GHP 5-65 Professional
  • Pistolet Bosch
  • Regulowana lanca 3 w 1 (stal szlachetna)
  • Wzmocniony wąż gumowy
  • Instrukcja obsługi
  • Gwarancja 3-lata
  • Opakowanie

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Myjka ciśnieniowa BOSCH GHP 5-65

Myjka ciśnieniowa BOSCH GHP 5-65

Myjka wysokociśnieniowa BOSCH GHP 5-65 z linii Prima jest przeznaczona do czyszczenia powierzchni oraz przedmiotów, narzędzi, pojazdów i łodzi. Myjka oferuje wiele praktycznych funkcji. To idealne narzędzie dla użytkowników profesjonalnych i firm sprzątających.