Bruzdownica do betonu BOSCH GNF 20CA

Q36 GNF 20 CA

Nowy produkt

Bruzdownice to niezbędne urządzenia dla hydraulików, monterów, instalatorów, elektryków do precyzyjnych przecięć i nacięć w każdym betonie czy murze.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 178 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 178 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 17,80 zł.


1 789,99 zł brutto

1 789,99 zł za szt.

Dodaj do listy życzeń

Opis

Napięcie zasilania 230 V
Moc nominalna 900 W
Regulowana głębokość rowka 0 - 20 mm
Szerokość rowka 3 - 23 mm
Nominalna prędkość obrotowa 9300 min-1
Średnica tarcz 115 mm
Ciężar bez kabla 3,4 kg

Więcej informacji

Bruzdownice to niezbędne urządzenia dla hydraulików, monterów, instalatorów, elektryków do precyzyjnych przecięć i nacięć w każdym betonie czy murze. Urządzenie wyposażone jest w z systemem Constant Electronic utrzymującym stałą prędkość obrotową nawet przy zwiększonym obciążeniu. Opatentowany system uszczelniający Bosch gwarantuje maksymalną żywotność. Optymalna wygoda obsługi dzięki ergonomicznie ukształtowanej rękojeści oraz wszechstronnym pozycjom pracy. Maksymalne bezpieczeństwo pracy zapewnia zamknięta pokrywa ochronna, blokada ponownego rozruchu oraz blokada zagłębiania w materiale. Bruzdownica wyposażona jest w solidną, metalową płytę ślizgową, cztery rolki w podstawie oraz przyłącze do odsysania pyłów. Bruzdownica posiada możliwość szybkiej i łatwej wymiany tarcz przy użyciu tylko jednego narzędzia. Wyjątkowo poręczna z uwagi na ciężar wynoszący zaledwie 4,1 kg.

Zakres dostawy:

  • Kołnierz mocujący
  • Klucz oczkowy
  • Dłuto/nóż odłamujący
  • Walizka narzędziowa
  • Nakrętka okrągła
  • 5 podkładek dystansowych 4 mm
  • Instrukcja obsługi
  • Gwarancja 3-lata

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Bruzdownica do betonu  BOSCH GNF 20CA

Bruzdownica do betonu BOSCH GNF 20CA

Bruzdownice to niezbędne urządzenia dla hydraulików, monterów, instalatorów, elektryków do precyzyjnych przecięć i nacięć w każdym betonie czy murze.