Nowa strona 5

Kim jesteśmy?
gazela2012.png    
Centrum Zaopatrzenia Technicznego Kontakt zostało utworzone w 1991 roku, po przekształceniu w spółkę akcyjną w 1997 roku działa pod nazwą Kontakt S.A. z siedzibą w Toruniu przy ul. Chrobrego 31a. Spółka wpisana jest do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000077195 prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu, VII Wydział Gospodarczy. Kapitał zakładowy 800.000 PLN. Numer konta bankowego Fortis Bank Polska S.A. 89 1600 1345 0004 1201 9500 0001 Kontakt S.A. jest firmą specjalizującą się w branży zaopatrzenia technicznego. W  roku 2012 zostaliśmy laureatami konkursu Gazele Biznesu organizowanego przez Puls Biznesu.

 

Co oferujemy?
foto_2.jpg
Jesteśmy przedstawicielem wielu producentów polskich i zagranicznych między innymi: Bosch, Makita, DeWalt, Tesa, Dedra, Proma, Pramac, Gamrat, Gambit, Stomil, Optibelt, Victus, Oleo-Mac, Variant. Na naszą ofertę składają się artykuły techniczne od około 100 dostawców co daje nam możliwość zaoferowania Państwu ponad 10 tysięcy pozycji asortymentowych.Kim są nasi Klienci?

foto_3.jpg
Przez 25 lata działalności firma nasza zdobyła doświadczenie i zaufanie ogromnej rzeszy klientów. Czyni to nas wiarygodnym partnerem, mogącym elastycznie i w sposób kompetentny sprostać potrzebom naszych odbiorców w zakresie zaopatrzenia technicznego. Naszymi klientami są zarówno duże zakłady jak i pojedynczy rzemieślnicy.

 


 

Jak pracujemy?foto_4.jpg
Wykwalifikowana kadra pracowników, stanowiąca młody i dynamicznyzespół, dysponująca pełnym wspomaganiem komputerowym jest w stanie zrealizować każde zamówienia. Jest to zespół, dla którego liczy się przede wszystkim zadowolenie klientów. Stara się on wychodzić naprzeciw problemom firm, które coraz wyraźniej dostrzegają konieczność skorzystania z pomocy specjalistów, oferując Państwu skuteczną i fachową obsługę.